Popis služby Spolupomocí

Rozhodli jste se pro stavbu nového domu?

Ano, mít svůj vlastní dům je skvělé. Soukromí, prostor, zahrada, grilování, prostě pohoda. Stavba domu však sebou nese různá úskalí. V podstatě je známo, že máte pouze 2 možnosti, jak dům postavit. Buďto podepíšete smlouvu se stavební firmou, nebo budete stavět svépomocí. Obě cesty však s sebou nesou určitá rizika.

My Vám nabízíme třetí možnost, která elegantně spojuje výhody obou těchto variant – stavbu Spolupomocí.

Stavební firma

1/5

Stavba svépomocí

3/5

Stavba Spolupomocí

5/5

Jak funguje stavba Spolupomocí?

Stavět Spolupomocí je opravdu snadné. Od začátku máme jeden společný cíl – postavit Vám skvělý dům. Vše máte po celou dobu pod kontrolou, jen na stavbu a vše s tím spojené nebudete sami, my budeme stavět s Vámi a šetřit Váš čas, peníze a nervy. Velký důraz klademe na Vaše potřeby – stavíme společně Váš dům, který musí splňovat Vaši představu o ideálním bydlení tak, abyste se v něm cítili skvěle po mnoho následujících let.

Pomůžeme Vám s vhodným financováním, vytvoříme Váš unikátní projekt včetně stavebního povolení, doporučíme vhodné materiály a technická řešení, zajistíme nákup materiálu za nejlepší možnou cenu, nasmlouváme profesionální řemeslníky a prověřené externí dodavatele, dohlédneme na průběh stavby a dodržování harmonogramu, až po samotnou kolaudaci.

V průběhu celé stavby jste neustále informováni o průběhu stavby, rozpočtech i harmonogramu. Krom pravidelných konzultací a kontrolách stavby, získáte přístup do internetové složky Vašeho domu, kde jsou neustále veškeré aktuální informace, tabulky, fotografie…

Co vše získáte, pokud se rozhodnete pro stavbu Spolupomocí?

Společnost je vedena u krajského soudu v Plzni, C 40474 

Máte zájem o službu Spolupomocí?

Zanechte nám kontaktní údaje, popř. popis Vašeho projektu a my se ozveme hned jak to bude možné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.