Krok za krokem k Vašemu vysněnému domu

Chcete se lépe zorientovat v tom, jak stavba Spolupomocí funguje, nebo jste se již rozhodli oslovit nás, ale zajímá Vás průběh celého projektu? Pojďme si společně, ve zkratce, projít pár základních bodů. 

Pokud ještě nemáte pozemek, rádi Vám pomůžeme najít ideální pozemek pro stavbu Vašeho nového domu. Seznámíme se s prostorem, probereme možnosti terénních úprav a vhodné usazení Vašeho budoucího domu.

Najít nejvhodnější způsob financování a optimální nastavení případné hypotéky může být velmi komplikované. Proto spolupracujeme s experty, kteří jsou schopni domluvit výhodné podmínky a vymyslí pro Vás ideální nastavení financování.

Od začátku společně vytvoříme zcela unikátní projekt, který bude splňovat veškeré Vaše požadavky a potřeby. Každý člověk je individualita, proto nenabízíme typizovaný řešení, nýbrž projekt ušitý Vám na míru.

Vytvoříme kompletní projektovou dokumentaci, včetně potřebných technických zpráv. Připravíme veškeré potřebné dokumenty související s kolaudací, zajistíme případná povolení, zkoušky a měření a vše na úřadech vyjednáme za Vás.

Nejste si jisti, jak by měly vypadat interiéry Vašeho vysněného domu? Pak pro Vás vytvoříme 3D vizualizace, které Vám s představivostí jistě pomohou.

Chceme postavit skvělý dům za férovou cenu, bez dalších budoucích navýšení. Proto po celou dobu naší spolupráce, vždy otevřeně řešíme rozpočet, který pravidelně aktualizujeme a ladíme společně s Vámi.

Neslibujeme nereálné termíny, protože si jsme velmi dobře vědomi toho, jaké komplikace Vám může způsobit odklonění se od časového plánu. Harmonogram, který si společně sestavíme a odsouhlasíme vždy platí a můžete tedy s čistou hlavou plánovat budoucí stěhování, případný prodej bytu atd.

Probereme s Vámi každou jednotlivou fázi stavby a na základě Vašich potřeb, zhodnotíme a navrhneme nejlepší možnou skladbu materiálů pro výstavbu, na základě našich zkušeností a vhodnosti daného materiálu.

Baví nás nová moderní řešení, energeticky úsporné technologie a vše neokoukané. Rádi Vám proto představíme, jaké možnosti dnešní doba nabízí a je na Vás, zda jich využijete pro Vaše pohodlí, či budoucí úsporu peněz.

Na základě výběru materiálu a technického řešení domu, Vám zajistíme nejlepší možné cenové nabídky od našich ověřených dodavatelů. Po společném odsouhlasení vše objednáme, dopravíme a převezmeme na stavbě.  

Jednou z hlavních výhod naší služby, je portfolio profesionálních řemeslníků pro každou danou profesi. Stojíme si za tím, že každou jednotlivou fázi stavby musí řešit pouze daní profesionálové, které Vám doporučíme a společně vybereme na základě cenových nabídek.

Jako u řemeslníků, tak u realizačních firem je velice důležitá jejich spolehlivost a kvalita v daném oboru, proto spolupracujeme pouze s prověřenými partnery. Na základě osobních zkušeností Vám dodáme cenové nabídky, ze kterých společně vybereme tu nejlepší. 

Samozřejmostí je zajištění profesionálního stavebního dozoru, který bude pravidelně a detailně kontrolovat každou fázi výstavby. Výsledky všech kontrol budete mít k dispozici a budeme je společně procházet.

Součástí naší spolupráce jsou pravidelné kontrolní dny na stavbě, které budeme plánovat vždy dle potřeby, za přítomnosti stavebního dozoru tak, abyste vždy byly perfektně informováni o průběhu celé stavby.

Po vytvoření celkového harmonogramu stavby, budeme s tímto harmonogramem společně i nadále pracovat a aktualizovat jej tak, abychom zajistili dodržení všech fází stavby a vy vždy věděli jaké práce, a kdy, budou na Vašem domě probíhat.

Pro zajištění dokonalé informovanosti pro Vás zřídíme vzdálený přístup do složky Vašeho domu, kde naleznete veškerá aktualizovaná data o Vašem domě – průběh harmonogramu, rozpočet a jeho čerpání, fota z průběhu stavby… nebo kompletní dokumentace. 

Poslední fází naší stavby je předání, na kterém vše společně projdeme a teprve až budete 100% spokojeni s každým detailem, bouchneme bublinky, dům předáme a připijeme si na mnoho šťastných let v novém.

Po úspěšném předání stavby následuje zajištění kolaudace, kterou pro Vás rádi zajistíme, včetně všech potřebných revizí, měření a dokumentace. Tak, abyste se mohli soustředit na stěhování a v klidu si užívali Vašeho nového domova.

Součástí naší spolupráce je zajištění potřebných smluv s řemeslníky a realizačními firmami, včetně další případné právní pomoci spojené se stavbou a následnou zárukou.

Zaujala Vás služba Spolupomocí?

Napište si o více informací

Máte zájem o službu Spolupomocí?

Zanechte nám kontaktní údaje, popř. popis Vašeho projektu a my se ozveme hned jak to bude možné.

Máte zájem o službu Spolupomocí?

Zanechte nám kontaktní údaje, popř. popis Vašeho projektu a my se ozveme hned jak to bude možné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.